Kategoria: Meble antyczne i designerskie
Rodzaj przedmiotu
oryginalność
Przedstawiamy Państwu zgrabną, zabytkową biblioteczkę podręczną - witrynę typu podest.
Antyk ten liczy ok. 100 lat. Sprawdzi się jako podstawa pod telewizor lub inny sprzęt RTV, jak też do przechowywania podręcznego księgozbioru. Na pierwszym zdjęciu z przykładową wizualizacją pokazujemy mebel we wnętrzu o klasycznym wystroju. Bez trudu można go jednak wkomponować nie tylko we współczesny salon urządzony w duchu eklektyzmu, ale i w całkiem nowoczesny, np. minimalistyczny.
Witrynę tę wykonano z drewna fornirowanego dębiną. Posiada dwa skrzydła przeszklonych drzwi. Szyby są w nich fazowane, co zwiększa walory estetyczne mebla, jak i wpływa na jego wartość. Wewnątrz w każdej z obu wnęk za drzwiami jest półka.
Pośrodku znajdują się dwie otwarte wnęki, rozdzielone półką. Dolna zwraca uwagę oryginalną ozdobą, którą stanowią dwie pary toczonych kolumienek, okutych w górnej części mosiądzem. Ta dolna wnęka wyposażona jest dodatkowo w półkę.
W załączeniu klucz. Mebel sprzedajemy bez dekoracji (książek oraz chwosta do klucza).
WYMIARY:
szer. 127,7 cm, głęb. 38 cm, wys. 78,8 cm
Uwaga: podane wymiary są wymiarami brutto, czyli maksymalnymi (obejmują maksymalną szer., dł. itd - wraz z najbardziej wystającymi elementami).
STAN
Mebel jest gotowy do wstawienia. Stan zachowania, jak na mebel antyczny, jest dobry. Ślady użytkowania.