Karta produktu

WYSOKA STYLOWA SEKRETERA 20 szuflad

Kategoria: Meble antyczne i designerskie

Producent: warsztat antyczny

WYSOKA STYLOWA SEKRETERA 20 szuflad

Cechy

Rodzaj przedmiotu

Opis

Jest to mebel okazałych rozmiarów - bardzo pojemny. Wyróżnia się sylwetką o rozbudowanej, bogatej formie.

Sekretery to meble nie tylko cieszące oczy urodą, ale przede wszystkim wyjątkowo praktyczne. Pełniąc rolę biurka, sekretarzyka, komody i stolika do pisania w jednym, często doskonale nadają się również do przechowywania ważnych dokumentów, kosztowności, cennych drobiazgów itp - zwłaszcza, że zwykle są wyposażone w liczne szuflady, wnęki i różne zakamarki, niekiedy nawet schowki.

Egzemplarz, który tu przedstawiamy, zadowoli każdego miłośnika efektownych, stylowych mebli. Jego powierzchnię zdobią geometryczne motywy z intarsji. Zwieńczenie jest dekoracyjnie wykrojone. Sekretera posiada łącznie aż 20 szuflad. Pośrodku widać odchylane w dół drzwi, które po otwarciu stanowią blat służący do pisania. W środku za tymi drzwiami, oprócz szufladek, znajdują się trzy mniejsze wnęki. Powyżej, za drzwiami, mieści się większa wnęka z półką. Większość pozostałej powierzchni mebla zajmują szuflady.

Trzy wielkie szuflady w dolnej części mają piękne okucia  - uchwyty.

W załączeniu klucz.

Mebel sprzedajemy bez dekoracji do klucza.

 

WYMIARY

wys. 192,5 cm, dł. 106 cm, głęb. 50 cm

Podane wymiary są wymiarami brutto, czyli maksymalnymi (obejmują maksymalną szer., dł. itd - wraz z najbardziej wystającymi elementami).

STAN

Mebel jest gotowy do wstawienia. Stan zachowania dobry. Ślady użytkowania.